Kontaktpersoner

Ocein AS

Besøks- og postadr. Kristiansund:
Dalegata 71,6516 Kristiansund

Besøks- og postadr. Trondheim:
Pirsenteret, Havnegata 9,7010 Trondheim

Fakturaadresse:
Dalegata 71, 6516 Kristiansund

+47 412 96 500

Org.nr: 921 03 9832

Kontaktpersoner


Erik Aspen

General manager

erik.aspen@ocein.no

93284991

Roy Magne Ohren

COO

roy.ohren@ocein.no

91312974

Jo Vaagland

Produktutvikler

jo.vaagland@ocein.no

92033233

Hans Christian Myhre

Teknisk Ansvarlig

hans.christian.myhre@ocein.no

41296500

Øyvind Lied

Project coordinator

oyvind.lied@ocein.no

47382795

Marius Dahlø

Teknisk Koordinator

marius.dahlo@ocein.no

41296500

Arnt Henrik Stormyhr

Sales Manager Chile

arnt@ocein.no

97799477

Valentin Porte

Sales Manager Latin America ( 0056939012729 )

valentin.porte@ocein.no

46812785

Frank Steinar Tømmervåg

Service Tekniker

frank.tommervag@ocein.no

41296500

Karl Erik Stromsvaag

Service Tekniker

karl.stromsvaag@ocein.no

41296500

Utviklet av Idium en del av 1881